Series
Ratings
20
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Golden KidsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
The Dragon DentistRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0- Margot vs LilyRated ★ 2.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0