Series
Ratings
25
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0