Series
Ratings
75
Baby ReindeerRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.5
Korea No.1Rated ★ 3.5
The Future Diary Season 1Rated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 5.0
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 3.5