Movies
Ratings
213
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 1.0
PaprikaRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 5.0