Movies
Ratings
14
After the StormRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Wonder WheelRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 0.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0