Movies
Ratings
723
One Battle After AnotherRated ★ 0.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Rabbit Without EarsRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.5
Malcolm & MarieRated ★ 2.5
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0
Cheaper by the DozenRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
Look Both WaysRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
The Best OfferRated ★ 5.0