Titles you rated
Dominion and DevotionRated ★ 4.0
FlackRated ★ 1.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 5.0
- The History of UsRated ★ 5.0
Like OttersRated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 4.0- To My Lonely SisterRated ★ 5.0
- The Two WomenRated ★ 4.5
The Imperial CoronerRated ★ 4.5
Ever NightRated ★ 4.5
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 5.0
A Journey to LoveRated ★ 5.0
The Legend of ZhuohuaRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Secret of the Three KingdomsRated ★ 4.5- The ConquestRated ★ 5.0