Movies
Ratings
634
Civil WarRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
FallRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0