Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0