Series
Ratings
47
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 1.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Detective YugamiRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 5.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Royal FamilyRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 5.0
Care Worker GangRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 5.0