Series
Ratings
55- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0