Movies
Ratings
626
AntzRated ★ 4.0
Police AcademyRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
OctopussyRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 2.0
My Lucky StarsRated ★ 4.0
Dream HouseRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 2.0
Beverly Hills CopRated ★ 2.0
AnnieRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0