Movies
Ratings
397
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0