Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Royal AffairRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
SisterRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
StepmomRated ★ 4.0
Rebel Without a CauseRated ★ 5.0