Movies
Ratings
1367
The Hudsucker ProxyRated ★ 5.0
The CellRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 3.0
21 GramsRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
That Thing You Do!Rated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.0
A Dangerous MethodRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Pitch BlackRated ★ 2.0
UnknownRated ★ 3.0
Lie with MeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 4.0
My Life as a DogRated ★ 5.0