Movies
Ratings
263
Love in MagicRated ★ 1.5
My LoveRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 4.0
The CallRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
A Single SparkRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 2.0
Almost LoveRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
RushRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.0
HellcatsRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 2.5