Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
American PrimevalRated ★ 4.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0