Movies
Ratings
268
The PiratesRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5