Movies
Ratings
232
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Amores perrosRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0