Movies
Ratings
320
The ThievesRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0