Titles you rated
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5