Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- ItRated ★ 1.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0