Movies
Ratings
529 One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0 One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
 Bambi IIRated ★ 3.0 Bambi IIRated ★ 3.0
 The HandmaidenRated ★ 3.5 The HandmaidenRated ★ 3.5
 The WailingRated ★ 4.0 The WailingRated ★ 4.0
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 3.0 Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
 The SnowmanRated ★ 4.5 The SnowmanRated ★ 4.5
 Time RenegadesRated ★ 3.0 Time RenegadesRated ★ 3.0
 AlmaRated ★ 3.5 AlmaRated ★ 3.5
 Slim TimeRated ★ 3.0 Slim TimeRated ★ 3.0
- Dummy: No Way OutRated ★ 3.5
 Tales from EarthseaRated ★ 1.5 Tales from EarthseaRated ★ 1.5
- Love Is ProteinRated ★ 4.0
 What Women WantRated ★ 3.5 What Women WantRated ★ 3.5
 Mary and MaxRated ★ 4.0 Mary and MaxRated ★ 4.0
 The Man Who Planted TreesRated ★ 4.5 The Man Who Planted TreesRated ★ 4.5
 Ghost in the ShellRated ★ 3.0 Ghost in the ShellRated ★ 3.0
 The Great GatsbyRated ★ 4.5 The Great GatsbyRated ★ 4.5
 Shrek Forever AfterRated ★ 2.5 Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
 The Bakery Girl of MonceauRated ★ 3.5 The Bakery Girl of MonceauRated ★ 3.5