Titles you rated
 Descendants of the SunRated ★ 3.5 Descendants of the SunRated ★ 3.5
 Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0 Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
 I Remember YouRated ★ 3.5 I Remember YouRated ★ 3.5
 Hur JunRated ★ 4.0 Hur JunRated ★ 4.0
 The King and IRated ★ 3.0 The King and IRated ★ 3.0
- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.5
 The King's DoctorRated ★ 4.0 The King's DoctorRated ★ 4.0
 Witch Yoo HeeRated ★ 3.0 Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
- Precious FamilyRated ★ 4.0
 The Snow QueenRated ★ 3.0 The Snow QueenRated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
 First Wives' ClubRated ★ 4.0 First Wives' ClubRated ★ 4.0
 Emperor Wang GunRated ★ 3.5 Emperor Wang GunRated ★ 3.5
 Nonstop 5Rated ★ 3.5 Nonstop 5Rated ★ 3.5
 Winter SonataRated ★ 4.5 Winter SonataRated ★ 4.5
 The Vineyard ManRated ★ 3.0 The Vineyard ManRated ★ 3.0
 New HeartRated ★ 4.0 New HeartRated ★ 4.0
 IRISRated ★ 3.0 IRISRated ★ 3.0