Series
Ratings
60
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0