Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 0.5
The GiverRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5