Titles you rated
The 8th NightRated ★ 4.0
The Lost City of ZRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 2.0
Moving OnRated ★ 3.5
Creating The Queen's GambitRated ★ 4.0
High LifeRated ★ 3.0
Things Heard & SeenRated ★ 1.0
StowawayRated ★ 2.5
Project PowerRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
The BeastRated ★ 1.0
Doom: AnnihilationRated ★ 1.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 1.0
The Paranormal Diaries: ClophillRated ★ 1.0- The child who wouldn't comeRated ★ 4.0