Series
Ratings
23
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
11.22.63Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5- South ParkRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0- DerekRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
HAPPY!Rated ★ 4.0
HAPPY!Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5