Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Call Me AgnesRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
A MuseRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
LolitaRated ★ 1.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The MegRated ★ 2.5
KlausRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0