Series
Ratings
66
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
We Got DivorcedRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 2.0