Movies
Ratings
1002
The SalvationRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
I Come with the RainRated ★ 4.0
DeceptionRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
El TopoRated ★ 4.5
The Last SupperRated ★ 3.5
Horror of DraculaRated ★ 3.0
Heaven's BookstoreRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
Maid in ManhattanRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 2.5
The Black DahliaRated ★ 3.0
Seven SwordsRated ★ 2.5
Ella EnchantedRated ★ 3.0