Series
Ratings
99
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- Kinnikuman Perfect Origin Arc Season 2Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Kinnikuman Perfect Origin ArcRated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
X-Men '97Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Spider-Man Season 3Rated ★ 4.5
Spider-Man Season 2Rated ★ 4.0
Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0