Titles you rated
King KongRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 1.0
FrequencyRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
ControllerRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 1.0