Movies
Ratings
153
Pretty WomanRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.5
SpeciesRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5