Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.5
A Shop for KillersRated ★ 2.0
Death's GameRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5