Titles you rated
The KingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 1.0
ControllerRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 0.5
The IllusionistRated ★ 3.5