Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0