Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.5