Titles you rated
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
American History XRated ★ 5.0
Late Life: The Chien Ming Wang StoryRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0