Series
Ratings
93
D.P.Rated ★ 3.0
While You Are TemptedRated ★ 3.5
My Golden KidsRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5- LA ArirangRated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0