Movies
Ratings
68
Bicentennial ManRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 1.0