Titles you rated
BootsRated ★ 3.5
NANARated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5