Movies
Ratings
173
BoyhoodRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0