Titles you rated
The PenguinRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Creature CommandosRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Presumed InnocentRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.5