Movies
Ratings
215
Big MatchRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5