Titles you rated
Never Back DownRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
The PianistRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0