Titles you rated
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 2.0- BlackRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0