Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0