Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 2.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
TemptedRated ★ 1.0
Black KnightRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5