Titles you rated
Our TimesRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5